Las Vegas
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Las Vegas

Las Vegas, este intr-adevar Capitala jocurilor de noroc. Un forum RPG, foarte interesant, ce calca plictiseala, aduna distractia si o seamana!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Informari legate de forum

In jos 
AutorMesaj
Sujini
Admin
Sujini


Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/07/2009

Informari legate de forum Empty
MesajSubiect: Informari legate de forum   Informari legate de forum EmptyVin Iul 10, 2009 4:00 am

Cum adica Las Vegas?
Simplu, actiunea se petrece in orasul Las Vegas, supra-numit si Capitala jocurilor de noroc, datorita marilor cazinouri ce se afla in el.
Asa, si... La fisa personajelor, exista ceva, restrectii, etc.?
Da, sigur. Daca nu stiti, nu aveti voie sa intrati in cazinouri daca nu aveti peste 18 ani, adica daca nu ati trecut de majorat. Poza trebuie sa fie una cu o persoana reala, si nu se accepta personaje anime.
Stai, si cum "dormim"?Adica cum este casa?
Ce casa? O sa stea *personajele* intr-un palat, ca un fel de bloc, desigur, cu baile, sufrageria, balconul, bucataria, publice. "Casa" se afla in centrul Las Vegasului, unde se afla cele mai multe cazinouri.
Dar daca nu vreau sa am acest "hobby", cu jocurile de noroc?
Din pacate, daca nu doresti sa participi, n-o sa fi lasat sa intrii in RPG. Acest lucru se datoreaza faptului ca tema forumului, este legata de "pariuri".
Trebuie neaparat sa stiu sa joc jocuri de noroc?
Nu, nu trebuie neaparat sa sti sa joci, dar ar fi dragut daca in actiune, ai baga descriere, miscarile la joc.


Acestea fiind spuse, ne vedem in RPG. Daca mai doriti alte informatii, scrieti aici, acest topic este deschis permanent. Adminul forumului va doreste distractie placuta!
Sus In jos
https://las-vegas.aforumfree.com
 
Informari legate de forum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Las Vegas :: Center Management :: Reguli-
Mergi direct la: