Las Vegas
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Las Vegas

Las Vegas, este intr-adevar Capitala jocurilor de noroc. Un forum RPG, foarte interesant, ce calca plictiseala, aduna distractia si o seamana!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Sujini
Admin
Sujini


Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/07/2009

In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea   In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 EmptySam Iul 11, 2009 12:12 am

Se ridica, inca cu ochii rosi, incepand sa-l caute pe Justin. Cand il vazu, se lasa rapid in genunchi.
-Justin... Esti bine?
Sus In jos
https://las-vegas.aforumfree.com
Justin

Justin


Mesaje : 77
Data de înscriere : 10/07/2009

In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea   In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 EmptySam Iul 11, 2009 12:14 am

Isi rupse imediat tricoul legandu-se la cap cu el,pentru a opri sangerarea.
-A da,sunt bine,doar m-am zgariat..incerca acesta sa ascunda.
Sus In jos
Sujini
Admin
Sujini


Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/07/2009

In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea   In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 EmptySam Iul 11, 2009 12:17 am

-Te ascunzi, ma tratezi ca o tarfa.
Murmura ea, uitandu-se la el
Sus In jos
https://las-vegas.aforumfree.com
Justin

Justin


Mesaje : 77
Data de înscriere : 10/07/2009

In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea   In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 EmptySam Iul 11, 2009 12:19 am

Isi trecu mana peste par,sange,mult sange.Se sterse pe pantalonii albi.
-Nu trebuia niciodata sa te sarut,imi fac mai mult rau
Sus In jos
Sujini
Admin
Sujini


Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/07/2009

In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea   In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 EmptySam Iul 11, 2009 12:21 am

-Ha! Eu am fost idioa...
Si se opri.
-Defapt, nu stiu ce crezi tu despre mine, dar eu tot te iubesc. Nu-mi pasa ca ma crezi o "fata usoara".
Spuse, ridicandu-se.
Sus In jos
https://las-vegas.aforumfree.com
Justin

Justin


Mesaje : 77
Data de înscriere : 10/07/2009

In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea   In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 EmptySam Iul 11, 2009 12:25 am

OOC:Suji,continuam maine ca ma trebuie sa ies pe afara [nesuferitii de fratelor si zuzle >: P]Vin tarziu si nu orea pot sa intru Razz Si te-as ruga daca poti sa faci sa-mi faci si mie un id ca sa-mi fac un forum Razz (mersi mult Razz)

BIC:
-Stii si eu te iubesc dar cand ... AI spus ca deja placi pe alt cineva .. Eu ce sa inteleg din asta?
Se scula mergand catre baie,curatandu-si rana.
Sus In jos
Sujini
Admin
Sujini


Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/07/2009

In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea   In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 EmptySam Iul 11, 2009 12:38 am

-Ma refeream la tine.
Spuse ea, apoi mergand dupa el...
Sus In jos
https://las-vegas.aforumfree.com
Continut sponsorizat





In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea   In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
In sufragerie-Afara toarna cu galeata si este 12 noatea
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Las Vegas :: Casa :: Sufrageria-
Mergi direct la: