Las Vegas
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Las Vegas

Las Vegas, este intr-adevar Capitala jocurilor de noroc. Un forum RPG, foarte interesant, ce calca plictiseala, aduna distractia si o seamana!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nimic special ,doar apa...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 7:34 pm

OOC: Privat...just mabe' si diane
Ajunse la lac.Privi luciul apei si isi puse mainile pe fata ,ingrozita.Inca mai purta sticluta cu sange dupa ea.Ochii sai albastri capatara o nuantza de negru.Inchise ochii .


Ultima editare efectuata de catre Diane in Dum Iul 12, 2009 7:37 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 7:37 pm

Se aproapie cu pasi marunti. Trase animalic sticla aruncand'o si prinzand'o ne'ncetat:
-Ce'i cu asta?
O pasa pe maini privind lichidul din interior.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 7:39 pm

-Pentru la spital.Mostra.Dar tu ce cauti aici,totusi,Mabel? intreba ea usor alarmata de prezenta fetei aici.Ii simtea mirosul saungelui.Atat de aromat.Inca odata se atinea sa nu o muste.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 7:42 pm

-Ma plimbam, luam aer curat, imi aeriseam neuronii etc etc. Dar tu, ce'i cu incordarea asta?
Se invarti in jurul ei intr'un final oprindu'se in fata sa. O scana privind'o cu profunzime.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 7:44 pm

-Noapte cu cosmaruri,nimic mai mult.minti ea apoi ii afisa un zambet sters si o apuca de umeri.
Isi lipi fruntea de a ei apoi ii trecu o mana prin par.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 7:51 pm

-Nimic mai mult, pana la urma, ce e asa de bizar in a sta c'o mostra la gat si scufundata'n 'chestii'?
Schimba tonul. Dictia perfecta zdruncina momentul.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 7:56 pm

Ii dadu drumul.O privi fara expresie si apoi ii zambi amuzata.
-Si da.Ce e atat de bizar in a fi rece si alba ca marmura ,ca o moarta?Ce e atat de bizar in a adora sa stai cu o fiinta pe care ai dori sa o mananci?Ce e asa de bizar in a fi vampir?
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 8:02 pm

Tacere, o privi fara a scoate un sunet. Ciduat moment, mandra de persoana din fata ta, mandra pentru ca a reusit in a te multumi cu claritatea raspunsului. Ii privi ochii incandescenti si'i astepta miscarile.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 8:05 pm

-Te temi? o intreba ea in timp ce ochii ii devenira negri si pielea mai alba si catifelata ca niciodata .Se apropie de ea.
-A? Te temi? Te-as putea ucide imediat.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 8:13 pm

-Ah, sa ma tem? Nu m'am temut pana acum de Dumnezeu, de ce m'as teme de asta?
Gesturile teatrale denotau atractia fata de fiinta din fata sa. O indemna prin tonalitate sa faca ce vrea.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 8:15 pm

-Vrei sa sti adevarul?Nu as putea.Nu numai pentru ca esti viata mea ,ci pentru ca daca beau sau ating sange uman mor.De aia mai hranesc cu animale sau cu sangele celor din rasa mea.
O apuca de talie,iar apoi o facu sa se lase umpic pe spate.Ii mangaie chipul .
-De aceea vei trai o viata lunga si fericita alaturi de mine.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 9:28 pm

-Ah, mult prea stimatul meu vampir, hai sa dam ture lacului atunci!
Ironic, dar in acelasi timp temator, o idnemna in a o urma.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 9:31 pm

-Poti termina macar odata cu ironia?intreba aceasta lasandu-si capul intr-o parte si cuprinzand-o de talie.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 9:34 pm

-Eu, ironica?
Zambi pervers in timp ce'si trecu pana prin parul stimatului vampir, si'i aranja clama:
-In ultima vreme ai devenit din ce in ce mai plictisita...


Ultima editare efectuata de catre Mabel in Dum Iul 12, 2009 9:39 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 9:38 pm

-Eu? Nu.Poate doar plictisitoare.Recunoaste,nu sunt cea mai agreabila persoana pe care ai cunoscut-o.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 9:41 pm

-N'am ce sa recunosc. In ceea ce priveste 'plictisitoare', acelasi lucru, ba chair imi pun eu mie deseori intrebari de nu sunt eu.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 9:44 pm

Ii puse mana pe cap si o privi din nou cu aceeasi ochi mari si sticlosi.
-Nu te forta.Haide .
O puse in spatele ei si incepu sa mearga.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyDum Iul 12, 2009 9:50 pm

-Ma simt ca un copil...
II privi ochii. Aceeasi, mari, sclipitori, incatatori si plin de vivacitate:
-Ti'as spune ca am chef de prostii, insa mi'e teama ca imi vei freca vreo 2.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyLun Iul 13, 2009 12:50 am

-Nu te-as bate .Doar ti-as face umpic de morala.Nu e nici locul ,nici momentul potrivit.Nu.Si asta nu o vom face acum ,azi.
"Probabil niciodata" gandi aceasta
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyLun Iul 13, 2009 1:08 am

-Niciodata?
Isi trecu unghia pe diagonala corpului ei in timp ce se invartea in jurul sau plictisita.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyLun Iul 13, 2009 1:11 am

O privi atenta apoi ,corpul ei inceta din a tremura.O prinse de gat si o sprijini de un copac ,apoi ii dadu drumul de la gat.
-Nu vreau sa abuz de tine,nici cu voia ta.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyLun Iul 13, 2009 1:17 am

-Cand ai sa inveti tu ce-nseamna sa te distrezi?
Cordonul paltonului ce'o strangea de mijloc statea atarnat cam degeaba. In incolaci in jurul fetei dupa care o trase de ea in timp ce tinea animalic.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyLun Iul 13, 2009 1:18 am

Inchise ochii si apoi o implora sa ii dea drumul.Nu intelegea de ce oamenii aveau nevoie de dragoste fizica.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyLun Iul 13, 2009 1:24 am

O saruta apasat strangandu'i corpul. Ii placea s'o chinuie, mai ales in astfel de moduri.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... EmptyLun Iul 13, 2009 1:27 am

Nu o durea insa o jena .Sadica ei iubita nu era prea "cuminte" in artele sadismului.Inchise ochii pentru a ii face pe plac.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nimic special ,doar apa... Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... Empty

Sus In jos
 
Nimic special ,doar apa...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Las Vegas :: Oras :: Lac-
Mergi direct la: