Las Vegas
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Las Vegas

Las Vegas, este intr-adevar Capitala jocurilor de noroc. Un forum RPG, foarte interesant, ce calca plictiseala, aduna distractia si o seamana!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nimic special ,doar apa...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 EmptyLun Iul 13, 2009 1:32 am

O musca de gat, desi stia ca mare rezultat in de'alde muscatului nu putea avea, si'apoi, se compara cu'n vampir. Insa insista infingandu'si dintii si incercand in a'i lasa urme. Zambi apoi, observand diferenta, dupa care saruta locul.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 EmptyLun Iul 13, 2009 1:34 am

Era ca o jucarie in mainile ei.Ca o marioneta in mainile papusarului.Cazu in genunchi,continuand sa joace teatru cu foarte multa precizie.Nu stia ce va urma,insa era totusi usor curioasa.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 EmptyLun Iul 13, 2009 1:38 am

Trase satanic cu unghia de fermoarul tinutei in timp ce in ochi se lichefia un soi de senzualitate. II privi formele lingandu'si buzele.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 EmptyLun Iul 13, 2009 1:39 am

-"In zadar incerci sa imiti brutalitatea ce crezi ca se afla in sufleul unui vampir . gandi aceasta cazand de tot pe jos
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 EmptyLun Iul 13, 2009 1:43 am

-Incercare moarte n'are!
O zise cu jovialitate parca citindu'i gandurile.
isi strecura mana pe sub bluza dand de piele ce'o atinse usor si apasat.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 EmptyLun Iul 13, 2009 1:44 am

Mima un usor geamat.O privi delicat apoi o saruta scurt.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 EmptyLun Iul 13, 2009 1:47 am

Trase de incheietoare sutienului, zgariind'o din greseala. Ii raspunse sarutului inchizand ochii.
Sus In jos
Diane

Diane


Mesaje : 39
Data de înscriere : 11/07/2009

Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 EmptyLun Iul 13, 2009 12:47 pm

Incepu sa respire sincronizat si o trase direct peste ea.O imbratisa strans mangaindu-i spatele.
Sus In jos
Mabel

Mabel


Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/07/2009

Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 EmptyLun Iul 13, 2009 10:44 pm

Rase diabolic, privi insa in jur revenind parca la realitate:
-Usor cam exagerat pentru astfel de scene...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nimic special ,doar apa...   Nimic special ,doar apa... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Nimic special ,doar apa...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Las Vegas :: Oras :: Lac-
Mergi direct la: